Diamond Club – 20 minut, by zmienić wszystko.

Diamond Club to sieć klubów zlokalizowanych w Przemyślu, Jarosławiu, Rzeszowie i Bytomiu. Od ponad 20 lat odpowiadamy za równowagę pomiędzy siłą naszego ciała i spokoju ducha.

Na przestrzeni lat pomogliśmy tysiącom osób w pokonaniu wewnętrznych oporów związanych z aktywnością fizyczną i aktywnym trybem życia. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnej metody treningu EMS Miha Bodytec zapewniliśmy naszym klientom wyczerpujący, efektywny trening, który w całości zajmuje około 20 minut, a którego efekty widoczne są już po kilku sesjach.

Jak to możliwe?

Trening EMS Miha Bodytec w Diamond Club

Najbardziej zaawansowaną i jedną z najskuteczniejszych form treningu personalnego na świecie jest trening EMS Miha Bodytec.  Sekret treningu personalnego EMS MIHA BODYTEC tkwi w elektrostymulacji mięśni, która od lat stosowana jest w fizjoterapii a dzięki niemieckiej technologii doczekała się zastosowania w sporcie i medycynie estetycznej. Podczas tradycyjnych ćwiczeń mózg wysyła impulsy, które docierając do neuronów wpływają na mięśnie i powodują ich skurcz.

W trakcie pierwszej wizyty w Diamond Club omówimy dotychczasowy tryb życia, sposób odżywiania, jak również wszelkie aspekty zdrowotne.

Dołącz już teraz do społeczności Diamond Club i zmień swoje życie na lepsze!

Rekomendacje

 • Dziękuję za super relaksik w strefie SPA napewno wrócimy ;-)

      

  ANNA ŁAB

  ANNA ŁAB
 • Wszystkich mających problemy z nadwagą i kręgosłupem namawiam do spróbowania sił w Diamond Dlub.To naprawdę sensowna inwestycja we własne zdrowie. Pozdrawiam i zachęcam! ;-)

      

  WASZ LEKARZ JACEK GĄSKA

  WASZ LEKARZ JACEK GĄSKA
 • Przyszłam do Diamond Club z udem 68cm,pasem 92cm.Dziś mierzyłam i udko biedne ma tylko 56cm a pas 78cm. Wielka strata ale nie płaczę za nia ;-) Polecam wszystkim co chcą zmienić swoje życie!

      

  KATARZYNA STARZYŃSKA

  KATARZYNA STARZYŃSKA
 • Ćwiczenia wspaniałe, wszystkie partie ciała wzmacniają się i kształtują.Świetni instruktorzy motywują ćwiczących w sposób profesjonalny i spokojny. Udzielane dokładnie instrukcje powodują,że nie trzeba się zastanawiać, czy robi się coś dobrze czy źle, bo wszystko jest tłumaczone na bieżąco. Polecam Diamon Club wszystkim osobom, które są aktywne fizycznie jak również tym, które wcześniej nie ćwiczyły. Podoba mi się tu i świetnie się czuję. Urządzenia MILON super!!!!

      

  EWA SAWICKA

  EWA SAWICKA
 • Polecam wszystkim ;-) z wielką przyjemnością spędzam tutaj czas ;-) mam więcej energii,chęci do życia ;-) Zachęcam Was wszystkich,warto popracować nad swoim ciałem,pokochać aktywność i samego siebie ;-)

      

  MONIKA SURMACZ

  MONIKA SURMACZ
 • Profesjonalna obsługa!profesjonalny sprzęt!Dzięki Diamond Club widzę świetne efekty!Polecam bardzo!

      

  JOANNA CZARNY

  JOANNA CZARNY