• Czym jest ponadczasowy trening EMS Miha Bodytec?

  Impuls do działania

  MIHA BODYTEC jest najbardziej zaawansowaną i jedną z najskuteczniejszych form treningu personalnego na świecie.  Jest treningiem ,który bardzo efektywnie i w krótkim czasie doprowadza do poprawy sprawności fizycznej ,wydolności i zdrowia.

  Sekret treningu personalnego EMS MIHA BODYTEC tkwi w elektrostymulacji mięśni, która od lat stosowana jest w fizjoterapii a dzięki niemieckiej technologii doczekała się zastosowania w sporcie i medycynie estetycznej. Podczas tradycyjnych ćwiczeń mózg wysyła impulsy, które docierając do neuronów wpływają na mięśnie i powodują ich skurcz.

  Podczas treningu praca mózgu wspomagana jest impulsami wysyłanymi ze specjalnego urządzenia. Pobudza to mięśnie głębokie co jest niemożliwe podczas tradycyjnego treningu. Elektrostymulacja przyśpiesza metabolizm a efekty są widoczne już po 4 sesjach treningowych. Podczas treningu nie dochodzi do przeciążeń stawów dlatego treningi przeznaczone są dla osób w każdym wieku i po kontuzji.

  Zanim rozpoczniesz swój trening w DIAMOND CLUBIE twój trener personalny dostosuje intensywność treningu EMD do twoich potrzeb i możliwości. Trening EMS jest odpowiedni dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę, wzmocnić partię mięśniową, jak również i dla tych, którzy odbywają proces rehabilitacji po kontuzji. Podczas treningu nie występują przeciążenia działające na stawy.

 • EMS Miha Bodytec – dla zdrowia

  • Łagodzenie bólu,ulga i zdrowe plecy (dzięki specjalistycznemu, indywidualnemu, kontrolowanemu treningowi EMS, nawet głęboko osadzone mięśnie są pobudzone i wzmacniane. Kręgosłup zyskuje stabilnośc, plecy są wyraźnie odciążone. Nierównowaga mięśniowa zostaje wyrównana ,a muskulatura tułowia wzmocniona)
  • Innowacyjna metoda leczenia nietrzymania moczu
  • Innowacyjna metoda u osób z chorobą serca
  • Innowacyjna metoda u osób z zespołem metabolicznym
 • EMS Miha Bodytec to nowa droga do wymarzonej sylwetki

  Trening EMS MIHA BODYTEC zaczyna się tam,gdzie tradycyjne metody się kończą:niemal wszystkie grupy mięśniowe są jednocześnie pobudzone,trenowane według indywidualnego programu dozowania ćwiczeń.Dotyczy to nawet trudno dostępnych mięśni talii i bioder. Trening mocno przyśpiesza metabolizm i po 1 treningu możesz spalić nawet 1200 kcal.
 • EMS Miha Bodytec, a siła mięśni

  Siła mięśni ma szczególne znaczenie ,dużą sprawność można uzyskać jedynie, gdy mięśnie są wystarczająco stabilne. Dotarcie do głęboko położonych, stabilizujących mięśni jest trudne do uzyskania tradycyjnym treningiem. Inaczej jest z EMS MIHA BODYTEC, jednoczesna stymulacja całej muskulatury zapewnia niezwykle skuteczny trening.

  Już po 4 treningach siła maksymalna wzrasta o 17%, szybkość napięcia mięsni o 22%, a siła trudnych do trenowania mięśni głębokich mięśni tułowia o 74%.

ZAPISZ SIĘ NA NAJBLIŻSZĄ SESJĘ!

Kontakt