20160725_161658

20160725_161658Mam na imię Ania, mam 30 lat i odkąd pamiętam zawsze byłam „pulchna”. Ale od 5 miesięcy wszystko się zmieniło.
Rok temu zostałam mamą. Ciąża dla każdej kobiety to najcudowniejszy okres w jej życiu,dla mnie też oczywiście ale nie do końca. W 4 miesiącu ciąży okazało się, że choruje na tarczycę co wiązało się z braniem różnych leków żeby móc normalnie funkcjonować.
Po narodzinach synka tarczyca znów dała o sobie znać. „Dzięki niej” ważyłam 69 kg przy wzroście 160 cm i wyglądałam jak „mała kuleczka”. Mimo powrotu do leczenia farmakologiczne, stosowania diety nie było rezultatów. Moja waga stała w miejscu.
Na program metaboliczny oparty o suplementy Fit Line w DIAMOND CLUB zdecydowałam się głównie ze względów zdrowotnych. Tarczyca raz, że nie pozwalała mi schudnąć, dwa utrudniała najprostsze codzienne czynności ( wchodzenie po schodach, umycie głowy) i opiekę nad synkiem.
Po tygodniu zaczęłam nabierać sił, kilogramy zaczęły spadać a ja zaczęłam wierzyć, że mi się uda.
Teraz po zakończonej kuracji i bez ani jednej minuty spędzonej na siłowni moja waga to 56,3kg, mniejsze obwody:
pas z 98 na 86
biodra z 114 na 101
udo z 61 na 54
kl. piersiowa ze 102 na 95
biceps z 33 na 28.
A najważniejsze skończyły się moje problemy z tarczycą. Nie muszę już brać żadnych tabletek ani często odwiedzać gabinetu lekarski. A co najlepsze, że wróciła wiara i pewność siebie, a zakupy to sama przyjemność.
Więc drogie Panie i Panowie do dzieła! To tylko 28 dni, które zdziałają cuda!
Mam nadzieję, że moja historia pomoże wam w podjęciu decyzji i w walce o własne szczęśliwe i zdrowe życie.
A ja od siebie na zakończenie chce podziękować Diamentowej Ekipie za nowe życie i nowa, naprawioną mnie.Mam teraz dużo energii,która pozwoliła mi rozpocząć treningi milon w Diamond Club.Polecam i życzę powodzenia.

Logo_footer   
 

Śledź nas na: