O nas

Diamond Club

Diamond Club to sieć klubów zlokalizowanych w Przemyślu i Jarosławiu Od ponad 20 lat odpowiadamy za równowagę pomiędzy siłą naszego ciała i spokoju ducha.

Na przestrzeni lat pomogliśmy tysiącom osób w pokonaniu wewnętrznych oporów związanych z aktywnością fizyczną i aktywnym trybem życia. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnej metody treningu EMS Miha Bodytec zapewniliśmy naszym klientom wyczerpujący, efektywny trening, który w całości zajmuje około 20 minut, a którego efekty widoczne są już po kilku sesjach.

 

 

 

RTW%20_284.jpg

Najbardziej zaawansowaną i jedną z najskuteczniejszych form treningu personalnego na świecie jest trening EMS Miha Bodytec.  Sekret treningu personalnego EMS MIHA BODYTEC tkwi w elektrostymulacji mięśni, która od lat stosowana jest w fizjoterapii a dzięki niemieckiej technologii doczekała się zastosowania w sporcie i medycynie estetycznej. Podczas tradycyjnych ćwiczeń mózg wysyła impulsy, które docierając do neuronów wpływają na mięśnie i powodują ich skurcz.

W trakcie pierwszej wizyty w Diamond Club omówimy dotychczasowy tryb życia, sposób odżywiania, jak również wszelkie aspekty zdrowotne. 

Jako Diamond Club jesteśmy również specjalistami w sprawach odpowiedniej suplementacji diety Dzięki wieloletniej współpracy z marką Fitline pomogliśmy w dobieraniu odpowiednich programów i produktów suplementacji diety. Dzięki temu setki osób radykalnie zmieniło swój dotychczasowy tryb życia oraz pozbyło się problemów z nadwagą.  

 

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na