Diamond Club to klub z pasją z ponad 20 lat doświadczeniem w branży, która jest odpowiedzialna za równowagę pomiędzy wszystkimi obszarami naszego życia. Ciała-ducha i umysłu.

Dla nas najważniejszy jest zdrowy styl życia naszych klubowiczów,dlatego pokazujemy im drogę do zdrowych nawyków,które to mają pozytywny wpływ na jakość ich życia.

Nasi członkowie klubie wiedzą, że jedynie życie w zdrowiu daje nam dobre samopoczucie, zdolność do aktywnego odpoczynku, wydajnej pracy oraz uczestnictwa w życiu społecznym i towarzyskim.

Diamond Club gwarantuje dużo radości,energii,poczucie ciągłej młodości, zgrabną sylwetkę i piękną skórę. Zadowolenie z siebie i swoich osiągnięć, odporność na stres i choroby cywilizacyjne.

Diamond Club to zdrowie, energia i młodość! Diamond Club to sposób na długowieczność 😉

NRM_7144

Rekomendacje

 • Dziękuję za super relaksik w strefie SPA napewno wrócimy ;-)

      

  ANNA ŁAB

  ANNA ŁAB
 • Wszystkich mających problemy z nadwagą i kręgosłupem namawiam do spróbowania sił w Diamond Dlub.To naprawdę sensowna inwestycja we własne zdrowie. Pozdrawiam i zachęcam! ;-)

      

  WASZ LEKARZ JACEK GĄSKA

  WASZ LEKARZ JACEK GĄSKA
 • Przyszłam do Diamond Club z udem 68cm,pasem 92cm.Dziś mierzyłam i udko biedne ma tylko 56cm a pas 78cm. Wielka strata ale nie płaczę za nia ;-) Polecam wszystkim co chcą zmienić swoje życie!

      

  KATARZYNA STARZYŃSKA

  KATARZYNA STARZYŃSKA
 • Ćwiczenia wspaniałe, wszystkie partie ciała wzmacniają się i kształtują.Świetni instruktorzy motywują ćwiczących w sposób profesjonalny i spokojny. Udzielane dokładnie instrukcje powodują,że nie trzeba się zastanawiać, czy robi się coś dobrze czy źle, bo wszystko jest tłumaczone na bieżąco. Polecam Diamon Club wszystkim osobom, które są aktywne fizycznie jak również tym, które wcześniej nie ćwiczyły. Podoba mi się tu i świetnie się czuję. Urządzenia MILON super!!!!

      

  EWA SAWICKA

  EWA SAWICKA
 • Polecam wszystkim ;-) z wielką przyjemnością spędzam tutaj czas ;-) mam więcej energii,chęci do życia ;-) Zachęcam Was wszystkich,warto popracować nad swoim ciałem,pokochać aktywność i samego siebie ;-)

      

  MONIKA SURMACZ

  MONIKA SURMACZ
 • Profesjonalna obsługa!profesjonalny sprzęt!Dzięki Diamond Club widzę świetne efekty!Polecam bardzo!

      

  JOANNA CZARNY

  JOANNA CZARNY