Ćwiczą z nami

03.01.2023 Diamond Club

Wojciech Bakun - Prezydent Przemyśla 

2022 rok nie był łatwym rokiem, zwłaszcza dla miasta Przemyśl i jego Prezydenta. Miasto było pierwszym punktem ratunku dla uciekających przed wojną ludzi. Dla tego w przypadku Pana Prezydenta każda chwila jest cenna i dlatego Wojtek ( tak nazywamy go w klubie), postanowił, że 20 minut aktywności fizycznej na treningu EMS Miha Body Tec będzie idealnym antidotum na trudy codziennej pracy. Efekty zobaczyliśmy już dosyć szybko, o czym może powiedzieć sam trenujący. 


 


 

 

Artur Lewandowski-Prezes Zarządu Chemart

Artur jest Prezesem jednej z największych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją surowców oraz dodatków wykorzystywanych w procesie produkcji w branży spożywczej, napojowej, kosmetycznej, suplementów diety i odżywek.Dodatkowo od dwóch lat jest zaangażowany w projekt drużyny koszykarskiej Niedźwiadki Chemart Przemyśl. Swój czas dzieli pomiędzy Kraków i Przemyśl dlatego musi starannie planować swój kalendarz. Cieszymy się, że znalazł 20 minut na trening EMS Miha Bodytec! 

314364393_186234897255367_5396808767973921727_n.jpg
 

 


 

Dawid Lempart - żużlowiec

Dawid jest zawodnikiem żużlowej drużyny Stali Rzeszów. W przeszłości reprezentował również barwy klubów z Danii, Szwecji . W 2009 roku wraz z drużyną  zdobył złoty medal mistrzostw świata juniorów. Zawód żużlowca jest obarczony ryzykiem kontuzji, dlatego Dawid ma pełną świadomość jak odpowiednio o siebie dbać. W celu zadbania o optymalną formę oraz regenerację zdecydował się na trening Miha EMS Bodytec. 

 


 

Gabriel 

Każdy prowadzący własną działalność gospodarczą wie jak wiele czasu trzeba poświęcić, by odnieść sukces i utrzymać go na lata. Ewelina od lat jest ekspertem w doborze makijażu oraz odpowiedniej pielęgnacji skóry. Na co dzień jest osobą niezwykle zajętą, tym bardziej nam miło, że zdecydowała się dołączyć do klubu Diamond Club w Rzeszowie i znalazła czas na trening z nami. 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na