Suplementy Fitline

27.12.2022 Diamond Club

XXI wiek coraz częściej kojarzy się z otyłością, dziesiątkami recept na leki,  powtarzającymi się dolegliwościami jak nadwaga, otyłość brzuszna, cukrzyca, nadciśnienie, rozchwiany układ hormonalny – depresje czy przewlekłe stany zapalne. Jakie są tego przyczyny i jak temu zaradzić?


Przyczyny problemów zdrowotnych


To nic innego jak brak równowagi w zdolności organizmu do radzenia sobie z nieprawidłościami, których przyczyną jest zła dieta, brak niezbędnych witamin i minerałów, brak aktywności fizycznej, toksyny i zanieczyszczenia. Ogromny wpływ na nasze zdrowie ma również stres oraz brak równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Oprócz klasycznych metod odchudzania poprzez aktywność fizyczną, taką jak np. trening EMS zaleca się odpowiednią suplementację. Jednym z wiodących producentów jest firma Fitline, którajest marką firmy PM International AG. Ten innowacyjny producent już od czasu jej założenia w 1993 roku, rozwiija się w imponujący sposób stając się światowym liderem na rynku suplementów.

Co wyróżnia produkty Fitline?

Produkty FitLine wyróżniają się zastosowaniem niepowtarzalnej Koncepcji Transportu Substancji Odżywczych (NTC), która dostarcza organizmowi dokładnie tych składników odżywczych , które są odpowiedzialne za urodę i dobre samopoczucie. Dzięki naszej suplementacji poprawie ulega działanie układu odpornościowego, wzmacnia się również praca serca wpływając pozytywnie na funkcjonowanie układu krwionośnego. Do tego dochodzi odczuwalny i natychmiastowy wzrost siły i koncentracji, uzupełniony o efekty zewnętrzne takie jak ładniejsza skóra, włosy i paznokcie. Dzięki tym cechom FitLine staje się bazą dla skutecznej strategii anti-aging.

FitLine to uznana marka w sportach najwyższej klasy. Od maja 2010 roku wszystkie reprezentacje narodowe i grupy treningowe w dyscyplinach zarówno klasycznych, jak i alpejskich w Polskim Związku Narciarskim (PZN), a także snowboard i ski cross oficjalnie używają produktów FitLine. Ambasadorami marki są tacy sportowcy jak Rivaldo - genialny piłkarz, Mistrz Świata z reprezentacją Brazylii oraz były zawodnik takich klubów jak Barcelona czy AC Milan czy polski Strongman Tomasz Kowal.

193251797_10159339315744464_3990857103132530806_n.jpg

Wyjątkowość produktów FitLine  polega na najwyższej jakości, czystości i bezpieczeństwie dzięki produkcji zgodnie ze standardem Good Manufacturing Practise GMP (najsurowsze kontrole jakości i bezpieczeństwa).  Produkty FitLine zostały wyprodukowane zgodnie ze standardami DIN ISO 9001, IFS , HACCP. Produkcja ma miejsce wyłącznie w firmach w Niemczech oraz Szwajcarii, gdzie przestrzeganie kryteriów GMP jest oczywistością. Linie produktów FitLine podlegają niemieckiemu ustawodawstwu, jak również prawu państw w których są oferowane. Przeważająca ilość naszych produktów jest w sprzedaży w ponad 30 krajach.

 

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na