Trening EMS Miha Bodytec

27.12.2022 Diamond Club

Jednym z najpopularniejszych światowych trendów jest bez wątpienia zdrowy tryb życia. Każdy z nas chciałby pochwalić się zdjęciem wysportowanej sylwetki na swoim Instagramie. Jak jednak wiemy droga do tego nie jest taka prosta a najczęstszą przyczyną niepowodzenia jest utracenie motywacji oraz brak czasu na trening. Dla tych, którzy w swym kalendarzu nie znajdują miejsca na godzinny trening doskonałą alternatywą jest trening EMS MIHA BODYTEC dzięki któremu w zaledwie 20 minut możemy zmienić nasze życie! Jak to możliwe?

Czym jest trening MIHA BODYTEC?


MIHA BODYTEC jest najbardziej zaawansowaną i jedną z najskuteczniejszych form treningu personalnego na świecie.  Jest treningiem ,który bardzo efektywnie i w krótkim czasie doprowadza do poprawy sprawności fizycznej ,wydolności i zdrowia.

Sekret treningu personalnego EMS MIHA BODYTEC tkwi w elektrostymulacji mięśni, która od lat stosowana jest w fizjoterapii a dzięki niemieckiej technologii doczekała się zastosowania w sporcie i medycynie estetycznej. Podczas tradycyjnych ćwiczeń mózg wysyła impulsy, które docierając do neuronów wpływają na mięśnie i powodują ich skurcz.

Podczas treningu praca mózgu wspomagana jest impulsami wysyłanymi ze specjalnego urządzenia. Pobudza to mięśnie głębokie co jest niemożliwe podczas tradycyjnego treningu. Elektrostymulacja przyśpiesza metabolizm a efekty są widoczne już po 4 sesjach treningowych. Podczas treningu nie dochodzi do przeciążeń stawów dlatego treningi przeznaczone są dla osób w każdym wieku i po kontuzji.

RTW%20_140.jpg

Gdzie mogę odbyć trening EMS MIHA BODYTEC?


Jednym z najdłużej działających miejsc w Polsce, w którym można wypróbować treningu EMS jest DIAMOND CLUB zlokalizowany w Przemyślu, Rzeszowie, Jarosławiu i Bytomiu.

Zanim rozpoczniesz swój trening w DIAMOND CLUBIE twój trener personalny dostosuje intensywność treningu EMD do twoich potrzeb i możliwości. Trening EMS jest odpowiedni dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę, wzmocnić partię mięśniową, jak również i dla tych, którzy odbywają proces rehabilitacji po kontuzji. Podczas treningu nie występują przeciążenia działające na stawy. 

TRENUJESZ TYLKO 20 MINUT, PONIEWAŻ WSZYSTKIE MIĘŚNIE PRACUJĄ JEDNOCZEŚNIE, A IMPULS DOCIERA BEZPOŚREDNIO DO NICH.

RTW%20_175.jpg
 

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na