Trening i odchudzanie

W trakcie pierwszej wizyty w Diamond Club wraz z profesjonalnie wyszkolonym trenerem omówisz dotychczasowy tryb życia, sposób odżywiania oraz podstawowe aspekty zdrowotne.
Pierwsza konsultacja to wnikliwe badania na medycznym analizatorze składu ciała, vital scanie i dobranie odpowiedniego programu żywieniowego i treningowego. Wspólnie ustalamy cele treningowe, możliwości, charakter i częstotliwość wizyt.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA KONSULTACJĘ

MIHA BODYTEC jest najbardziej zaawansowaną i jedną z najskuteczniejszych form treningu personalnego na świecie.  Jest treningiem ,który bardzo efektywnie i w krótkim czasie doprowadza do poprawy sprawności fizycznej ,wydolności i zdrowia.

Sekret treningu personalnego EMS MIHA BODYTEC tkwi w elektrostymulacji mięśni, która od lat stosowana jest w fizjoterapii a dzięki niemieckiej technologii doczekała się zastosowania w sporcie i medycynie estetycznej. Podczas tradycyjnych ćwiczeń mózg wysyła impulsy, które docierając do neuronów wpływają na mięśnie i powodują ich skurcz.

Podczas treningu praca mózgu wspomagana jest impulsami wysyłanymi ze specjalnego urządzenia. Pobudza to mięśnie głębokie co jest niemożliwe podczas tradycyjnego treningu. Elektrostymulacja przyśpiesza metabolizm a efekty są widoczne już po 4 sesjach treningowych. Podczas treningu nie dochodzi do przeciążeń stawów dlatego treningi przeznaczone są dla osób w każdym wieku i po kontuzji.

Zanim rozpoczniesz swój trening w DIAMOND CLUBIE twój trener personalny dostosuje intensywność treningu EMD do twoich potrzeb i możliwości. Trening EMS jest odpowiedni dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę, wzmocnić partię mięśniową, jak również i dla tych, którzy odbywają proces rehabilitacji po kontuzji. Podczas treningu nie występują przeciążenia działające na stawy.

EMS MIHA Bodytec - dla zdrowia

  • Łagodzenie bólu,ulga i zdrowe plecy (dzięki specjalistycznemu, indywidualnemu, kontrolowanemu treningowi EMS, nawet głęboko osadzone mięśnie są pobudzone i wzmacniane. Kręgosłup zyskuje stabilnośc, plecy są wyraźnie odciążone. Nierównowaga mięśniowa zostaje wyrównana ,a muskulatura tułowia wzmocniona)
  • Innowacyjna metoda leczenia nietrzymania moczu
  • Innowacyjna metoda u osób z chorobą serca
  • Innowacyjna metoda u osób z zespołem metabolicznym

Wymarzona sylwetka

Trening EMS MIHA BODYTEC zaczyna się tam,gdzie tradycyjne metody się kończą:niemal wszystkie grupy mięśniowe są jednocześnie pobudzone,trenowane według indywidualnego programu dozowania ćwiczeń.Dotyczy to nawet trudno dostępnych mięśni talii i bioder. Trening mocno przyśpiesza metabolizm i po 1 treningu możesz spalić nawet 1200 kcal.

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na